• Sport
  • Debatt
  • Podkast
  • Skipstrafikken
  • Webkamera
  • E-avis
  • FJT-arkiv

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Kultur →

– Det er nok sambuaren som har smitta meg med sin Taunus-entusiasme

Cecilie Solvang (33) har vakse opp i Svelgen men har ikkje budd der sidan ungdomen. I helga kom ho på Amcartreff i Svelgen i polkadottkjole og ein nyerverva Ford Taunus 12M – produsert i Tyskland i 1965.

foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
1 / 9
Cecilie Solvang har kjøpt seg Ford Taunus 12 M TS 1965-modell. Den er produsert i Tyskland men godkjent på AmCar-treffet. Det er mannen hennar, Roar Klagegg, som har smitta henne med Taunus-entusiasmen. Legg merke til autentiske bilskilt. Alle foto: Ingrid Elisabeth Haugen
Ingrid Elisabeth Haugen fjt@fjt.no
Oppdatert: mandag 25. juni 2018 kl. 12:04
Artikkelen er mer enn fire år gammel
Publisert: mandag 25. juni 2018 kl. 12:00 Oppdatert: mandag 25. juni 2018 kl. 12:04
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Ansvarleg redaktør og dagleg leiar
Håvar Fagerli
Redaksjon
fjt@fjt.no
Annonse
annonse@fjt.no
Abonnement
abonnement@fjt.no
Kundeservice
57 84 90 00
SMS/MMS
FJT TIPS til 2399

Fjordenes Tidende arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Fjordenes Tidende har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Fjordenes Tidende.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.