• Sport
  • Debatt
  • Podkast
  • Skipstrafikken
  • Webkamera
  • E-avis
  • FJT-arkiv

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Nyheter →

Formannskapet sa ja til å starte byggingen nå

Formannskapet i Vågsøy gikk torsdag kveld inn for å starte byggingen av en ny flerbrukshall ved nye Vågsøy ungdomsskole i Måløy.

foto
<strong>Flerbrukshall:</strong> Administrasjonen tilrår at kommunestyret sier ja til at Skanska bygger denne flerbrukshallen i tilknytning til nye Vågsøy ungdomsskole. Med rivingen av det gamle idrettsbygget, en sikkerhetsmargin på 5 prosent og kostnader knyttet til ulike konsulenter er prislappen på hallen i underkant av 25 millioner kroner. Illustrasjon: Salt Arkitekter AS
Sindre Blålid Kvalheim
Oppdatert: torsdag 2. februar 2017 kl. 20:55
Artikkelen er mer enn seks år gammel
Publisert: torsdag 2. februar 2017 kl. 18:32 Oppdatert: torsdag 2. februar 2017 kl. 20:55
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Ansvarleg redaktør og dagleg leiar
Håvar Fagerli
Redaksjon
fjt@fjt.no
Annonse
annonse@fjt.no
Abonnement
abonnement@fjt.no
Kundeservice
57 84 90 00
SMS/MMS
FJT TIPS til 2399
TIPS
TIPS OSS

Fjordenes Tidende arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Fjordenes Tidende har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Fjordenes Tidende.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.